Eesti alustas mängu koosseisus Kert Toobal, Ardo Kreek, Raimo Pajusalu, Keith Pupart, Martti Juhkami, Oliver Venno ja Rait Rikberg. Kohtumise algus oli tasavägine, kui esimesele tehnilisele vaheajale mindi väljakuperemeeste 8:7 juhtimisel, kirjutab volley.ee. Edasi suurendati vahe 16:12-le ning geim võideti veelgi kindlamalt 25:16.

Teises geimis hoidis Läti pidevalt 1-2 punktilist edu, mis vormistati 25:23 geimivõiduks. Seejuures ei olnud resultaadi põhjuseks vastaste hea mäng, vaid pigem Eesti meeskonna ettevaatlikud ja kohati kõikuvad etteasted.

Kolmandas geimis juhtis Läti esimesele tehnilisel vaheajale minnes 8:6, misjärel haaras Eesti 12:10 eduseisu. Geimi teises pooles tulid edukalt mängu Siim Ennemuist ja Jaanus Nõmmsalu. 25:22 geimivõit viis Eesti mängu 2:1 juhtima.

Neljas geim oli sarnane eelmisele, kui Eesti hoidis pidevalt initsiatiivi ja vastast ohtlikult lähedale ei lasknud. Viimaseks jäänud geimis teenisid rohkelt mänguaega ka Kristjan Õuekallas, Argo Meresaar ja Asko Esna.

Laupäeval kell 19.30 on Eesti vastaseks Soome ja pühapäeval kell 15.30 Türgi meeskond.

Eesti - Läti 3:1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:19)