Eesti tegi rünnakul muljetavaldavalt vähe omavigu - vaid kolm. Ka blokis olime vastastastest selgelt üle - 12:5. Neljanda geimi lõpuosas saime seejuures kolm blokipunkti järjest.

Võitjate resultatiivseim oli Oliver Venno 19 punktiga, Keith Pupart lisas 16, Ardo Kreek 12 ja Martti Juhkami 11 punkti. Vastaste parim oli oodatult Mitar Tzourits 23 silmaga.

Eilses esimeses mängus oli Slovakkia üle Ungarist 3:1 (26:24, 25:17, 18:25, 25:17).

Viimase vooru eel on Slovakkial 12 punkti (geimide suhe 12:4), Kreekal ja Eestil 9 punkti (geimid vastavalt 10:7 ja 9:8), Ungari jätkab punktita. Kuna võrdsete punktide puhul Eesti slovakke ega kreeklasi enam edestada ei saa, peame jääme lootma, et võidame ise täna Ungarit 3:0 või 3:1 ning slovakid suudavad võtta kreeklastelt vähemalt punkti ehk kaks geimi. Konks peitub aga selles, et Slovakkiale piisab alagrupi võidu kindlustamiseks ühest geimivõidust.

Otse finaalturniirile pääseb teatavasti iga alagrupi võitja, paremuselt teised meeskonnad asuvad järgmisel kevadel pääset püüdma lisavalikturniiri kaudu.