Põhimõtteliselt oli Pärnu pärast võidetud avageimi seisus, kus neljast järgnevast tuli edasipääsuks vaid üks võita. Teises mindi Taavet Leppiku ühe-mehe-bloki ja Kristaps Platacsi serviässa järel ette 23:22, ometi kaotati. Kolmandas jäädi kohe taha ja laguneti. Neljandas oldi tagaaja rollis, suudeti 16:20 mängida 19:20-ks, ent lõpp läks taas horvaatidele. Kuldses geimis juhiti 4:1, siis oldi taga 8:10. Siiski võideldi, suudeti üle elada vastaste esimene matšpall ja Platacsi bloki järel teenida ise matšpall (15:14). Seegi viimane õlekõrs libises käest!

Pärnu oli terve kohtumise hädas eelkõige rünnakute lahendamisega, kuldses geimis sidemängija Martti Keele ja ründajate koostöö ei toiminud. Lõpuks oli Pärnu rünnak 35%, Mladostil 44%.

Leppik tõi Pärnule 19 punkti (+7), Platacs lisas 16 (+8), Tony Tammiksaar 14 (+8), Andrei Gvozdev 10 (+8), Eder Levi Kock 8 (+7) ja Keel 2 (+1). Üleväljamees oli Mladosti diagonaalründaja Ivan Matokovic 22-ga (+15). Kohtumise statistikat näed SIIT.

Eile kindlustas Challenge Cupil pääsu 16 hulka Saaremaa VK, alistades kordusmängus Kfar Saba Hapoeli kindlalt 3:0.