Eestlane tõi üheksa punkti, realiseerides seitsmest tõstest viis, kaks punkti lisandus servist ja kaks blokist.

Nagu eelmiseski voorus, proovisid treenerid (haigestunud Stealian Moculescut asendas abitreener Ulf Quell) Vennot kahes rollis. Ta alustas diagonaalründajana, vahetati aga teiseks ja kolmandaks geimiks kolmandasse tsooni temporündajaks, mistõttu jäi töötuks ameeriklane Matthew Denmark.. Vabanenud diagonaalründaja koha täitis edukalt Adrian Gontariu (14 p).

Quell kommenteeris klubi kodulehel vahetusi järgmiselt: „Meil oli vaja katsetada alternatiivseid lahendusi konkurentsi tingimustes. Kohtumine Berliini klubiga ei olnud siiski tõeline proovikivi." Tõeliseks lahinguks võib minna 6. märtsil, kui liidrikohta jagava Unterhachingi Generaliga minnakse kokku Saksamaa karikafinaalis.

Kreeka meistrisarjas mängis neljandal kohal olev Saloniki PAOK võõrsil üle tabeli lõppu kuuluva Panelliniose 3:1 (20, -16, 22, 14). Sander Steinberg oli rünnakul 15 punktiga paremuselt teine mees, lüües maha 12 palli 23-st ja tehes kolm head blokki.

Hea mängu tegi ka Keit Pupart Prantsusmaal, aidates Rennes Etudiantil võita Nantes'i meeskonda 3:0 (24, 18, 23). Rünnakul oli eestlase panus üheksa punkti (14-st), blokis kolm. Rennes tõusis 33 punktiga jagama 4.-6. kohta, järgmises voorus kohtutakse esikohal oleva Poitiers'ga (46 p). Rennes'i temporündaja Raimo Palusalu ravib endiselt vigastust, naudib seetõttu rohkem pereelu  ja rõõmu esiklapse sünnist. Palju õnne!

Itaalia teises divisjonis ei olnud Milaano CheBanca (6. kohal) rivistuses Eerik Jagot, tema klubikaaslased kaotasid Isernia Geotecile (12.) koduväljakul 2:3 (15, -20, 25, -17, -12). Seda rõõmustavam oli Kardo Kõreaare kaheksapunktiline (17-st) panus Loreto Carilo kontosse, kuigi meeskond kaotas võõrsil Pineto Pallavolole 2:3 (-21, 21, -23, 22, -13). Kõresaar sekkus teises ja kolmandas geimis ning mängis terve neljanda ja viienda geimi.

Poolas esikuuikumeeskonnad nädalavahetusel ei mänginud, tabeli teises pooles kaotas Olsztyni Indykpol Wieluni Pamapolile 2:3. Kert Toobal ründas korra resultatiivselt.

Tavapärasest väikem skooriga (8 p) lõi eile Mari-Liis Graumann, kui Svedala (7.) kaotas Rootsi meistrivõistlustel Lindesbergi (2.) naiskonnale 0:3. Olga Aleksejeva tõi kaks punkti.