Oktoobri lõpus peetud põhiturniiri avaringi vastasseisus serveeris eestlaste koduklubi tõelise üllatuse, kui Resovia lahkus Lubinist 0:3 (-20, -20, -22) kaotusega. Eilses kohtumises kaotas võõrsil mänginud Cuprum Resoviale esimese geimi 24:26 ja teise 16:25 tulemusega. Kolmandas ja neljandas geimis olid omakorda 25:15 ja 25:21 resultaadiga paremad külalised, viies mängu otsustavasse viiendasse geimi, mis kulges punkt-punkti heitluses kuni lõpuni. Seisul 14:13 matšpalli omanud Cuprum pidi siiski tunnistama vastase 17:15 ülekaalu ja leppima valusa 2:3 (-24, -16, 15, 21, -15) kaotusega.

Võitjate paremuselt teise punktisumma (21) kogunud Robert Täht tõi rünnakul 20 punkti, näidates seejuures suurepärast 63-protsendilist efektiivsust. Lisaks tõi kuuega plussi jäänud eestlane ühe blokipunkti. Esimeses ja teises geimis põhikoosseisus väljakule jooksnud Keith Pupart realiseeris kuuest tõstest vaid ühe (17%), misjärel sekkus tema asemel mängu kreeklane Rafail Koumentakis, kes kogus lõpuks 14 punkti, kirjutab volley.ee.

21-st mängust 13 võitnud ja 39 punkti kogunud Cuprum hoiab turniiritabelis kuuendat kohta, jäädes ühe enampeetud mängu juures neljandast-viiendast kohast maha viie silmaga. Eilne vastane Resovia on 47 punktiga teine. Cuprumil jääb põhiturniiri lõpuni üheksa vooru.