Antwerpenis toimunud kahe sarjas tol hetkel esikolmikusse kuuluva meeskonna duell kujunes vägevaks põnevusetenduseks, kus kolme esimest geimi lõppesid kõik minimaalse vahega, kirjutab volley.ee. Avageimi võitsid 25:23 külalised. Teises suutis kodumeeskond 18:21 kaotusseisu annulleerida ja omakorda 25:23 võidu noppida.

Kolmas hoidis pealtvaatajate närve veelgi enam pingul. Antwerpen spurtis ette 8:3. Järgnes Noliko vahespurt. Teiseks tehniliseks mõttepausiks juhiti 16:13. ,,Mängumeeste” punktidele mindi jällegi koduvõistkonna 21:20 dikteerimisel. Sealt edasi algas tõeline närvide mäng ja põnevuse kerimine. Geimi lõpuks vajaliku kahepunktilise eduseisu saavutas Noliko alles seisul 32:30. Neljas ja matši viimaseks jäänud geim oli eelnevatega võrreldes „pingevabam”, lõppedes Noliko 25:19 eduga. Kogu matš seega Taavi Nõmmistu meeskonnale 3:1 (25:23, 23:25, 32:30, 25:19).

Diagonaalründaja paraku ise võitu panustada ei saanud, küll mängis Antwerpeni meeskonnas tavapäraselt suurt rolli Andres Toobal. Oma põhitöö ehk ründajatele pallide ette tõstmise kõrval rahvusmeeskonna sidemängijalt sajaprotsendilise tegutsemise juures ka viis punkti. Neist kolm tulid rünnakul, üks blokis ja üks pallingul, kus Toobal ei eksinud tosinast korrast mitte ühelgi. Lisaks on statistikasse läinud ka üks servi vastuvõtt, mille Toobal sooritas samuti sajaprotsendiliselt.

Belgia meistrisarja juhib 16 vooru järel 42 punktiga Noliko, Roeselare Knack on 37 punktiga teine ja Aalsti Lindemans 35-ga kolmas. Kaotus liidrile kukutas Antwerpeni poodiumikohalt – nende saldoks on 32 punkti.