Kaks aastat tagasi EM-il pronksmedali võitnud poolakate Grzegorz Fijałeki ja Mariusz Prudeliga pidas meie duo küll tasavägise kohtumise, ent mõlemas geimis tuli vastaste nappi 21:19 paremust tunnistada, kirjutab volley.ee. Kohtumine kestis 38 minutit.

Kuna esimeses mängus olid Kollo ja Vesik kaotanud austerlastele Peter Eglseerile ja Daniel Müllnerile 18:21, 18:21, jäi meie paar alagrupis viimaseks ja kaheksandikfinaali ei pääsenud.

„Minu poolt kehv esitus rünnakul ja kaitses: ei saanud kuidagi pead lahti mängu ajal. Vessa poolt korralik bloki esitus, aga mängu võitmiseks on kahte mängijat vaja,” lausus Kristo Kollo avamatši järel paar Facebooki leheküljel.

A-alagrupi võitis Poola paar, kes alistas austerlased 22:20, 21:12.

Neljapäeval olid Jurmalas võistlustules ka Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel, ent kvalifikatsiooni avaringis, kaotasid nad 33-minutilise mängu järel Norra duole Oivind Hordvik ja Morten Kvamsdal 16:21, 15:21