Rennes`i Volley kaotas samal ajal liidermeeskond Tours VB-le 1:3 (-21, -16, 23, -19). Oliver Venno tõi 11 (31%), vaid kahes esimeses geimis mänginud Keith Pupart 9 punkti. teatab volley.ee. Raimo Pajusalu osales samuti kahes geimis, kuid viie rünnakuga punkte ei toonud.

Toursil on 49, Aragol ja Nancyl 42, Pariisil seitsmendana 31 ja Rennes`il kaheksanda-üheksandana 28 punkti.

Esiliiga võidu suunal liigub monotoonselt Polina ja Natalja Bratuhhina klubi Terville`i Florange, viimati alistas liider Shamalierois` (11.) naiskonna 3:0 (12, 14, 18). Terville`il on 45 punkti (15 võitu, 0 kaotust), Quimper Volley`l 39 ja Nancyl kolmandana 38 punkti

Itaalia esiliigas võitis Anna Kajalina klubi Pavia Riso Scotti kodus San Vito (13.) kolm-null (16, 23, 15) ja püsib viiendal kohal. Türgi kõrgdivisjonis on Kert Toobali meeskond Sivasi 4Eylül viie võidu ja 11 kaotusega (15 p) kümnendal kohal, liider on 39 punktiga Izmiri Arkas.