Ardo Kreek tõi nelja geimi jooksul tehnikumile 12 punkti, neist rünnakul 10 (17-st tõstest) ja kaks blokis, teatas volley.ee.

Tabelit juhib 31 punktiga Tytan, kaks mängu vähem pidanud Belchatowi Skra (võistleb praegu klubide MM-il Kataris) on 28 punktiga teine, Polütehnikum jagab 20 punktiga 4.-6. kohta.

Nädalavahetusel sai järjekordse kaotuse Kert Toobali Olsztyni Indykpol, jäädes koduväljakul 0:3 (-21, -29, -25) alla Kielce Fartile. Kogu aeg mängu juhtinud Toobal tõi rünnaku ja blokiga kaks punkti.

VfB Friedrichshafen võitis Saksamaa bundesliigas Düreni Evivo 3:0 (26, 17, 14), Oliver Venno kaasa ei teinud. Diagonaalründaja Adrian Gontariu kogus parimana 24 punkti. Ülehomme kohtuvad samad meeskonnad maa karikavõistluste veerandfinaalis.

Kreeka kõrgliigas sai kaotuse mõlemad meie meeste klubid. Saloniki PAOK kaotas Lamiale võõrsil 0:3 (-26, -24, -24), kogu kohtumise mänginud Sander Steinberg lõi 14-st tõstest punktiks vaid ühe (7%), ründevigu kogunes neli. Saloniki Epikoros kaotas Kifisiasele 0:3 (-19, -13, -23), täiskoormusega mänginud Pavel Kružajev oli 12 punktiga meeskonna resultatiivseim. Rünnakul tõi ta 11 punkti (26 tõstet), blokiga lisas ühe.

Prantsusmaa tippliigas oli Rennes Etudiants lähedal kolm-üks võidule Arago de Sete üle, kaotas aga lõpuks 2:3 (-19, 23, 23, -25, -12). Kolmes geimis mänginud Raimo Pajusalu sai kirja kaks ja tubli partii teinud Keith Pupart 15 punkti, neist koguni viis servil. 25 punktiga on esimene VB Tours, Rennes jagab 13 punktiga 9.-10. kohta.

Itaalia esiliigaskaotas Milano CheBanca Gela Eurogroupile võõrsil 0:3 (-23, -19, -17), Eerik Jago tõi kolme geimi ja 13 rünnakuga neli punkti. Loreto Garilo kaotas Segrate Volleyle kodus 1:3 (-23, -18, -21, -22), vaid korra platsil käinud Kardo Kõresaarelt üks punkt rünnakust. Juhib Padova Phyto 36 punktiga, Milano meeskond on 21 punktiga seitsmes ja Loreto 15 punktiga 12.