„Sellega on kaks lähemat konkurenti alistatud,“ rõhutas Toobal, „kindlasti võtab see meil pingeid maha. Laupäeval kohtume suursoosiku Halkbanki ja kolmapäeval karikavõistluste veerandfinaalis Maliyega.“

Prantsusmaa meistrivõistluste kaheksandas voorus võitis Rennes koduväljakul Pariisi Volley 3:2 (21, 25, -22, -21, 12) ja hoiab kohta kaheksa parema hulgas pääsemaks play-off mängudele. Raimo Pajusalu seekord võidule kaasa ei aidanud, mängides vaid episoodiliselt kolmes geimis, teatab volley.ee. Läti temporündaja Viktors Korženevics kogus viie geimiga 10 punkti.

Ardo Kreek kogus pariislaste leeris üheksa punkti, rünnakuresultatiivsuseks mõõdeti 64%, lisaks kolm õnnestunud blokki. Kohtumise suurima summa sai 25 punktiga oma nimele Rennes`i diagonaal leedulane Arvydas Miseikis.

Chaumont sai kodus tähtsa võidu Arago de Sete üle 3:1 (26, 27, -21, 21). Hästi läks Läti koondislastel: diagonaal Hermans Egleskalns kogus 18 (41%) ja sidemängija Deniss Petrovs kaks punkti. Keith Pupartil polnud parim päev, temale märgiti vaid seitse punkti (32%).

Ülehomme (laupäeval) on vastamisi liider Chaumont ja kolmandaks langenud Pariis. Chaumont`l on 20, Ajacciol 17, Pariisil 16, Rennes`il kaheksandana 11, Setel kümnendana 10 punkti.