Hinnatuim oli St Raphaeli klubi 3:1 (-22, 20, 23, 24) võit esikolmikusse kuuluva Mulhouse´i naiskonna üle. Anna Kajalina oli koduväljakul taas resultatiivseim, tema aktivasse kanti 20 punkti, sh rünnakul 17 (44%), blokis kaks ja servil üks, kirjutab volley.ee.

Teine eksnarvalanna, Terville´i Florange liider Polina Bratuhhina-Pitou kogus koduplatsil tabelijuhi RC Cannes´iga 0:3 (-18, -15, -24) mängides kohtumise resultatiivseimana 16 punkti (48%), olles kogu mängu tulemuslikem.

Resultatiivseimate üldreas on Bratuhhina-Pitou (284 punkti) neljas ja Kajalina (277) kuues. Play-offi pääsemise eesmärgistanud St Raphael on kuues ja sama taotlev Terville kaheksas, punkte vastavalt 27 ja 24. Esikohal on 44 punktiga RC Cannes.

Ardo Kreek mängis hästi võõrsil Toulouse´ga, aidates 2:3 (-21, -22, 23, 21, -6) mängus kuni viienda geimini võrdsust hoida. Pariisi Volley tsenter Kreek sai kirja 11 punkti (64%), sh kolm blokis. Prantsuse tippliigas kuulub eestlasele blokeerijate pingereas auväärne kolmas koht.

Andri Aganits ja Poitiers võitsid pühapäeval kodupubliku ees 3:2 (-19, 30, 23, -23, 9) resultaadiga turniiritabeli liidri Arago de Sete. Algusest lõpuni väljakul viibinud Aganitsa kontosse kanti neli rünnaku- (40%), üks bloki- ja kaks pallingupunkti. Nii Pariis kui Poitiers liiguvad veerandfinaali kursil.

B-divisjonis suurendas vahet järgnevatega Rennes´ meeskond, lüües liidrit jälitavat Nice´i klubi kodusaalis 3:0 (14, 21, 18). Martti Juhkami säras võitjate ridades 16 punktiga (+14, 46%), kahe punktiga assisteeris Kert Toobal. Rennes´il on 41, Nice´il teisena 29 punkti.