Pealinlased võitsid võõrsil 3:2 (-21, 19, -22, 26, 10). Numbrid näitavad, et neljandas geimis oli tiitlikaitsja Pariis üks-kolm kaotusele üsna lähedal, kirjutab volley.ee. Kreek lõi 17-st tõstest punktiks 12 (+12, 71%), blokipunkte kogunes kolm.

Tujutõstva võidu sai ka Toulouse meeskond, alistades kodupubliku toel Arago de Sete 3:2 (-25, 21, -22, 17, 10). Timo Tammemaa mängis vaid kahes viimases geimis, tuues rünnakul kolm (neljast tõstest) ja blokis kaks punkti (+4).

Üpris pisikeseks jäi Andri Aganitsa roll mängus Nantes-Reze´ga - kaks tõstet, kaks punkti. Aga ka mäng polnud pikk, Poitiers võitis võõrsil kolm null, geimid vastavalt 14, 26 ja 22. Tabel räägib, et 39 punktiga jagavad esikohta Montpelliers ja Chaumont, Toursil on 35, Pariisil neljandana 32, Toulouse´il viiendana 26, Poitiers´l seitsmendana 25 punkti.

Terville´i naiskond kaotas kodus St Raphaelile 1:3 (-23, 23, -24, -18). Võõrustajate poolel ei saanud mängida Polina Pitou ega Eliise Hollas, Anna Kajalina arvele laekus võitjate ridades üheksa punkti, rünnakuprotsent vaid 24. Juhib 43 punktiga Mulhouse´i naiskond, St Raphael on 24 punktiga seitsmes, Terville Florange nelja punktiga viimane.

B-divisjonis aitas Kert Toobal Rennes`i koduväljakul 3:0 (11, 17, 14) võiduni Strasbourg`i üle. Eesti koondislane tõi ühe rünnaku- ja ühe pallingupunkti. 37 punkti kogunud Rennes hoiab turniiritabelis teist kohta, ühe mängu enam pidanud Tourcoing on parimana saavutanud 38 punkti.