Teine geim kuulus kindlalt lätlannadele, kui 7:0 algedu suurendati 22:14-ni ning 25:16 geimivõit viigistas mänguseisu 1:1-le. Kolmas geim algas paremini Eesti võistkonnale, kui esimesele tehnilisele vaheajale mindi 8:4 eduseisus. Läti suutis veel ühe punkti kaugusele tulla (20:21), kuid enamaks külalistel jõudu ei jätkunud. 25:21 geimivõit viis Eesti mängu 2:1 juhtima.

Neljanda geimi tähtsamad sündmused toimusid juba alguses, kui Eesti suutis 3:5 kaotusseisus 6 punkti järjest koguda ning 9:5 juhtima minna. Rohkem mängu pinget ei tekkinud, kui eduseis suurendati 16:8-ni ning geim lõppes tulemusega 25:16. Eesti parimas mängijaks valiti Anu Ennok.

Korduskohtumine samade võistkondade vahel algas täna kell 13. Otseülekanne on nähtav SIIT!