Eesti võrkpallikoondise vangerdused: neli meest saadeti puhkusele, raskekahurvägi võtab ohjad üle


Kert Toobal
Kert ToobalFoto: Hendrik Osula

Eesti võrkpallikoondises on toimunud viimastel päevadel olulised vangerdused, sest meeskonna juures on tagasi kuus põhimeest Kert Toobal, Robert Täht, Renee Teppan, Oliver Venno, Ardo Kreek ja Rait Rikberg.

Ühtlasi sai selgeks koosseis, kellega tegutsetakse kuni Tallinnas toimuva Euroopa Kuldliiga finaalturniiri lõpuni, kirjutab Võrkpall24.ee.

Pühapäevane võidumäng Hollandi üle jäi sel korral viimaseks nurgaründajatele Kevin Saarele ja Märt Tammearule, liberole Stefan Kaibaldile ja temporündajale Mart Naaberile.

Rahvusmeeskonna koosseisu jäi aga muuhulgas Hindrek Pulk, kes on end senistes mängudes heast küljest näidanud ning saab Teppani ja Venno kõrval diagonaalründajana veel tipptasemel võrkpalli nautida.

Eesti koondise abitreeneri ja statistiku Alar Rikbergi sõnul plaanitakse laupäevases kodumängus Horvaatiaga saata väljakule sümbioos äsja saabunud põhimeestest ja nendest, kes juba maikuu algusest koos on treeninud. “Teppanile teeb valu õlg ja ta läheb peagi uuringutele, kuid teised mehed on enam-vähem korras," sõnas ta.

Refereeritud artikli täistekst Võrkpall24.ee lehel