Eesti võrkpallikoondis peab kaks kontrollmängu Šveitsiga

 (2)
Kreeka vs Eesti võrkpall
Foto: Fotod: cev.lu

Euroopa meistrivõistluste otsustavateks play-off mängudeks valmistuv Eesti rahvusmeeskond peab 18. ja 19. mail Tallinnas Tondiraba jäähallis kaks kontrollkohtumist Šveitsi koondisega.

„Nende kahe mängu peamiseks eesmärgiks on harjutada meeskonda saaliga, kus toimub mäng Rootsiga,” ütles Eesti koondise peatreener Gheorghe Cretu. „Kuna Tondiraba jäähall on võrkpalluritele täna veel uus ja harjumatu mängupaik, siis meie jaoks oli oluline leida võimalus enne otsustavat kohtumist Rootsiga samas saalis mängida,” sõnas peatreener.

Rääkides kontrollmängude tähtsusest, lisas Cretu: „Ja loomulikult on need mängud tähtsal kohal meeste omavahelise kokkumängu lihvimiseks.”

Mängud Šveitsiga toimuvad Tondiraba jäähallis 18. mail kell 18 ja 19. mail kell 16. Pileteid saab osta tund aega enne kohtumise algust saalist.

Eesti ja Rootsi rahvuskoondised peavad otsustavad play-off mängud, mille võitja pääseb sügisel toimuvale EM-finaalturniirile, 24. ja 31. mail. Kodumäng toimub Tondiraba jäähallis 24. mail. Soodushinnaga piletid on Piletilevis müügil kuni 30. aprillini.