Eesti parim võrkpalliklubi plaanib uue hooaja läbi ajada leegionärideta


Tallinna Selver - Tartu Bigbank
Lincoln Williams ei jää Tallinna Selverisse neljandaks hooajaks. Pakkumisi on Austraalia koondise teisele diagonaalründajale tehtud mitmelt poolt, ka Soomest ja Poolast.Foto: Argo Ingver

Teist aastat järjest Eesti võrkpallimeistriks kroonitud Tallinna Selver ei kavatse uueks hooajaks välismaalasi meeskonda tuua. Juba varem oli teada, et tänavu Meistrite liigas debüteerinud klubi ei osale uuel hooajal eurosarjas.

"Tõenäoliselt mängime, jah, uuel hooajal välismaalasteta," kinnitas meeskonna president Mihkel Roosme klubi tänasel tänuüritusel Kalevi spordihallis. "Soovime uue põlvkonna klubi kasvandikke esindusmeeskonda tuua."

"Oleme jõudnud meeskonna komplekteerimisega lõpusirgele, kuid konkreetsetest nimedest räägiksime hea meelega maikuu viimastel päevadel," selgitas ta. Teatavasti on klubi mitmed eestlastest mängijad eesotsas Karli Allikuga välismaa suunas vaatamas.

Selverist on lahkumas lisaks paarile eestlasele, ukrainlasele Dmitri Dolgopolovile ja sel nädalal Eestis pulmi pidavale austraallasele Lincoln Williamsile ka peatreener Rainer Vassiljev, kes otsib samuti välismaalt klubi.

"Me sooviksime luua Eesti võrkpallis pretsedendi treeneri välismaale siirdumise osas. Ja ma ei pea silmas Soomet või mõnd muud lähiriiki," ütles Roosme. "Kui Rainer peaks lahkuma, tahaksime võimaluse anda kohalikule noorele ja andekale juhendajale."