Ukrainal oli viiendas geimis seisul 14:12 kasutada kaks matšpalli, kuid Eesti suutis 14:14 viigistada. Eestil oli omakorda seisul 18:17 kasutada matšpall, kuid geim lõppes Ukraina 21:19 võiduga. 35 punktiga oli Eesti kondise parim Oliver Orav.

Novembri lõpus toimunud EEVZA meistrivõistlustel võitis Eesti samade võistkondade vastasseisus esimese geimi, kuid kaotas kolm järgmist.

Reedel kohtub Eesti koduvõistkonna Lätiga. Alagrupis mängitakse veel Sloveenia, Norra ja Venemaaga.

Eesti tütarlaste (sündinud 1996-1997) koondis alustas Moskvas toimuvat EM-valikturniiri 0:3 (-8, -10, -11) kaotusega korraldaja Venemaa vastu. Samasse alagruppi kuuluvad veel Norra, Itaalia, Valgevene ja Belgia.

Reedel mängivad tüdrukud Belgiale kindlalt 0:3 (-12, -14, -14) kaotanud Norraga.