Suurepärase mängu tegi Märt Tammearu, kes tõi 22 punkti ja jäi 16-ga plussi. Pallur sai kohtumise jooksul 38 tõstet, millest ta lõi punktiks 17, kirjutab volley.ee. Lisaks kolm punkti blokiga ja kaks pallingul. Kahekohalise saldoni jõudsid Eesti poolel ka Tony Tammiksaar (13) ja Rasmus Meius (11 punkti). Mõlema mängija efektiivsusnäitaja oli +6.

Kahe võistkonna suurim erinevus oli omavigades. Rünnakul eksis Eesti noortekoondis nelja geimi jooksul vaid kolm korda, Valgevene mängijad 14. Kogu mängu peale tegime meie 24 omaviga, millest ligi pooled (11) tulid kaotatud teises geimis. Valgevene näitaja oli 38.

Eile kolmes geimis Poolale alla jäänud noormehed lähevad homme kell 19.00 vastamisi Venemaa eakaaslastega.

Peeter Vahtra käe all mängivad 2002/2003 sündinud tütarlapsed pidid Venemaal Anapas toimuval turniiril vastu võtma teise 0:3 kaotuse, ent kui avapäeval saaid Venemaa vastu vaid 22 punkti, siis Ukrainaga mängides lõppesid geimid 17:25, 15:25, 12:25. Homme kell 14:00 mängivad neiud Poolaga.

Noormeeste koondisesse kuuluvad: Jan Solovjov, Henry Holm, Märt Tammearu, Karl-Erik Villems, Andreo Karuks, Rasmus Meius, Richard Voogel, Robin Alba, Iljan Helendi, Timo Lõhmus, Tony Tammiksaar, Mattias Rahuoja. Treeneriteks on Toomas Jasmin ja Raigo Tatrik.

Neidude koondises mängivad: Brittany Tool, Kätriin Põld, Anna Gontšarova, Hanna Liisa Hanga, Ragne Rahuoja, Helen Loos, Maren Mõrd, Laura Laas, Emma-Stiina Rohtla, Anny-Li Abel, Laura Kaur, Lizet Tüvi. Võistkonna peatreener on Peeter Vahtra.