Mõlemad meeskonnad on veerandfinaalpileti lunastanud - Pariis hoiab hetkel kuuendat ja Poitiers seitsmendat kohta, vahendab volley.ee.

Prantsusmaa esiliigas kirjutas Rennes tabelisse 3:0 (21, 20, 23) võidu St Quentini üle, lõpetades põhiturniiri Nice võistkonna ees ülekaaluka võitjana - punkte vastavalt 53 ja 37. Kahes geimis kaasa teinud Martti Juhkami tõi neli ja kogu mängu platsil viibinud Kert Toobal ühe punkti. Nüüd ootavad ees väljalangemismängud, kus komistada enam ei tohi.

Kõige resultatiivsem oli meie mängijatest nädalavahetusel Polina Bratuhhina-Pitou, tuues 15 punkti 1:3 (-28, 21, –23, –14) Terville´i kaotusmängus Beziers´ vastu. Anna Kajalina kümnest punktist polnud palju kasu St Raphaeli 0:3 (-16, –19, –14) kaotusmängus Venelles´ga. St Raphael jätkab seitsmendana ja Terville üheksandana.