Poolas said Keith Pupart ja Robert Täht ning Lubini Cuprum nädala alguses peetud kohtumises 0:3 (19:25; 23:25; 28:30) kaotuse Varssavi Onicolt, kirjutab volley.ee. Hüppeliigese vigastuse tõttu mängupausil olnud Täht oli üle pika aja tagasi platsil ning tõi kahe geimiga 7 punkti (+1), Puparti arvele kogunes kolme geimiga 11 punkti (+9). Liigatabelis on Lubin üheksas.

Türgi naiste esiliigas tegi 24. detsembril peetud kohtumises resultatiivse esituse Yesil Bayramicu naiskonnas palliv Kadi Kullerkann, kes kogus 20 punkti (+12), ent naiskond sai 2:3 (15:25; 25:23; 25:22; 20:25; 14:16) kaotuse Rota Kolejilt. Eesti rahvusnaiskonna diagonaalründaja sai koguni 61 tõstet ja realiseeris neist 17 (28%). Kaks punkti lisandus blokist ja üks serviga. Liigatabelis on Bayramic 12. kohal.

23. detsembril peeti mänge Belgia meistriliigas ja Timo Tammemaa aitas Maaseiki Noliko 3:0 (25:14; 25:23; 26:24) võidule VDK Genti üle. Eesti rahvusmeeskonna temporündaja tõi 12 punkti. Liigatabelis on Maaseik teisel kohal.

Slovakkia meistriliigas sai Andres Toobali tööandja VK Prievidza kirja 3:0 (25:9; 25:21; 25:20) võidu Svidniki Slavia üle. Sidemängijana tegutsev Toobal tegi kaasa kogu mängu, tuues ka neli punkti. Liigatabelis on Prievidza liidrikohal.

Soome naiste meistriliigas said Kertu Laak ja Salo LP Viesti 0:3 (22:25; 20:25; 19:25) kaotuse LiigaPloki naiskonnalt. Laak tõi 12 punkti (+3), rünnak 26st 8 ehk 31%. Liigatabelis on Salo kolmandal positsioonil.

Šveitsi naiste meistriliigas kohtusid omavahel Anu Ennoki (Sm`Aesch Pfeffingen) ja Nette Peidi (Könizi Edelline) tööandjad. 3:1 (25:10; 23:25; 25:22; 25:18) paremuse panid maksma Ennok ja Sm`Aesch Pfeffingen. Liigatabelis on Pfeffingen esimene, Köniz seitsmes.