Esimeses setis ei saanud eestlased Türgile eriti vastu ja kaotasid 20:25.

Teises oldi kui ümbersündinud ja mängu lülitus edukalt Argo Meresaar - Eesti võitis 25:14.

Kolmandas mindi ette 8:5, varsti jõudsid türklased järele ja läksid ettegi 21:19, ent geimi lõpp oli Eestil võimas ja saadi võit 25:22.

Neljandas oli Eesti veel 17:14, aga Türgi jõudis järele seisuks 17:17, edasi käis punkt-punkti mäng, kuni Türgi võitis 28:26.

Viiendas oli Eesti veel ees 12:10 ja 13:12, aga türklased jõudsid taas järele ja võitsid lõpuks 18:16 nig seega ka kogu mängu 3:2.

Viienda geimi viimastel rünnakutel lõi Jaanus Nõmmsalu esmalt auti ja siis ei jäänud maha Janis Sirelpuu löök, aga türklaste oma küll.

Sama alagrupi esimeses mängus oli Holland 3:1 parem Lätist, Eesti kohtub homme Hollandiga (17.00).