Mängu käik:

1. GEIM:

Peatreener Avo Keel tegi ühe muudatuse, asendades Raimo Pajusalu Ardo Kreegiga. Ülejäänud algkoosseisu mängijad on Kert Toobal, Oliver Venno, Jaanus Nõmmsalu, Keith Pupart, Janis Sirelpuu ja libero Sten Esna.

Eesti jääb 1:3 ja 4:7 kaotusseisu. Puparti ja Toobali rünnakud vähendavad küll vahe 7:9-le, kuid järgnevalt pääsevad serblased ette 13:8. Avo Keel on sunnitud võtma mõtlemisaja.

Podrascanini ässa järel on serblased ees 16:10. Eestlased enam geimi päästa ei suutnud ja kaotasid lõpuks 15:25. Serbia näitas avageimis märksa võimsamat rünnakut kui Eesti. Geim kestis vaid 19 minutit.

2. GEIM:

Eesti jääb 2:4 kaotusseisu, kuid siis jõutakse 6:6 viigini. Sirelpuu ja Pupart toovad rünnakutest punkte. Serbia pääseb ette 11:8, Eesti viigistab 13:13-le.

Seisult 18:20 toob Jago kaks punkti järjest ja taas viik (20:20). Geimi lõpu keeravad serblased siiski enda kasuks, võites 25.23.

3. GEIM:

Serbia pääseb kiirelt 8:3 juhtima. Eesti ei suuda kuidagi vastumängu leida. Geimi keskel on eestlaste kaotuseis juba 7:15. Järgnevalt kaotusnumbrid 17:22, mängu on väga raske päästa. Eesti jõuab veel 21:23-ni, kuid geim siiski serblastele 25:22.