Esimeses geimis läks Eesti esimesele tehnilise vaheajale 8:6 ja teisele 16:15 eduseisus, kirjutab volley.ee. Geimi lõpu mängis siiski kindlamalt Saksamaa, võites 25:22.

Teise geimi alguses läks Eesti esimesele tehnilisele vaheajale veel eduseisus 8:7, kuid seejärel jäädi  peamiselt halva vastuvõtu tõttu kaotusseisu 11:16 ja Saksamaa võitis geimi kindlalt 25:17.

Kolmandas geimis jäi Eesti kohe alguses kiirelt kaotusseisu 4:8 ja 9:16 ning mängu enam päästa ei suutnud. Kohtumine kestis vaid 71 minutit.

Eesti koondise peatreeneri Avo Keele arvates tahtsid mehed soojendusel ja mängus liialt pingutada ning see maksis kätte. Tema sõnul võis rahule  jääda Oliver Venno ja Ardo Kreegi mänguga.

Sama valikgrupi teises mängus võitis turniiri võõrustaja Montenegro Horvaatiat 3:0 (16, 21, 19).

Laupäeva õhtul mängib Eesti Montenegroga.