DELFI VIDEO: Selveri 20-aastane esipommitaja: naudin juba praegu Eestis mängimist


Tallinna Selver vs Loimaa Hurrikaani, Lincoln Williams
Lincoln WilliamsFoto: Tanel Meos

Tallinna Selveri võrkpallimeeskonna diagonaalründaja Lincoln Williams aitas täna oma uue kodumeeskonna võidule nii Jelgava Biolarsi kui Loimaa Hurrikaani vastu.

Selveril õnnestus kodusel sõprusturniiril mõlemad kohtumised võita 2:1. Homme kell 13 minnakse turniiri viimases mängus vastamisi Pärnu võrkpalliklubiga.

Kui pärast Hindrek Pulga liitumist Pärnu VK-ga tekkis küsimus, kas Selver suudab uueks hooajaks leida samaväärse asenduse diagonaalründaja positsioonile, siis vähemalt tänaste kohtumiste põhjal on Williamsi näol taoline mees olemas.

"Mind on Selveris väga hästi vastu võetud, naudin juba praegu siin mängimist," sõnas vaid 20-aastane Williams, kes sai julgustust Eestisse mängima tulemiseks sõbralt Josh Thorpe`ilt (nurgaründaja, mängis viis aastat tagasi Tartu Pere Leivas).

"Rainer (Vassiljev) on noorim treener, kelle all olen kunagi mänginud, kuid ta teab, mida räägib. Austan teda seetõttu väga. Ka meeskonnakaaslased on toredad. Paistab, et kõik on omavahel sõbrad, mis aitab võistkonnasisese hea kliima loomisele kaasa," kiidab "Linciks" hüütav mängumees meeskonda.

Videointervjuu Lincoln Williamsiga: