DELFI VIDEO: Ristmäe enne suurt vollelahingut: reaalne on 5000 pealtvaatajat

Võrkpalliliit soovitab auto koju jätta!

Homse otsustava Eesti-Läti võrkpalli EM-valikmängu eel on võistluse direktor Robin Ristmäe lootusrikas, et Tondiraba halli tribüünidele palju tühje kohti ei jää.

"Tänaseks võib öelda, et homseks mänguks oleme põhimõtteliselt valmis," sõnas Ristmäe korraldajate poolt.

Eelmüügist on juba Tondiraba hallis kell 17 algavale kohtumisele müüdud tuhandeid pääsmeid. "Eilse seisuga kuskil 4500 piletit on väljastatud, võib-olla see on tänase päevaga veel kerkinud. Loodame!"

Võrkpalliliit ise loodab, et piletid müüakse välja, kuid suurt numbrit ei tehta ka siis, kui tribüünidele ka mõned tühjad kohad jäävad. "Ootame ikka täismaja, kuskil 6000 inimest peaks siia mahtuma, aga reaalne oleks nii 4500-5000," prognoosis Ristmäe.

Võrkpalliliit paneb homme mängu külastada plaanivatele inimestele südamele, et autosid spordihalli ümber palju ei mahu - parkimiskohti on seal maksimaalselt 500, seega oleks mõistlik mängule tulla ühistranspordiga. Lisaks sellele soovitatakse kohale tulla ka võimalikult varakult, isegi tund aega enne matši algust - sissepääse on Tondiraba peaareenil küllaltki vähe ning kõik inimesed neist korraga sisenema ei mahu.