DELFI VIDEO: Rainer Vassiljev: Artis Caics on see, kes Rakvere meeskonna mängima paneb


Rainer Vassiljev on pärit küll Rakverest, ent Lääne-Virumaa klubi pääsemine võrkpalli Balti liiga finaalturniirile ei pakkunud talle seekord ilmselt just eriti suurt rõõmu. Nimelt kukutas Vassiljevi juhendatava Tallinna Selveri veerandfinaalis konkurentsist just Rakvere meeskond.

Kui neljapäeval peetud avamängu kaotas Selver võõrsil 2:3, siis täna jäädi kodus vastastele alla 1:3.

"Täna oli asi väga selge: võitis see meeskond, kes tahtis seda võitu rohkem. Meil oli täna kõvasti maadlemist endasse uskumise ja eelnevatest eksimustest üle saamisega," sõnas 32-aastane Selveri loots.

Vassiljevi sõnul oli täna oluline roll ka servil - avageimis oli see parem kodumeeskonnal, kolmes järgmises aga Rakverel. Sarnase mustri järgi läksid ka geimivõidud.

"Rakvere sai ühtlaselt hästi oma asjadega hakkama - nii diagonaalründaja kui nurgamehed tõid kenasti punkte -, aga meie mäng põhines võib-olla liiga palju diagonaalründajal (Lincoln Williams)."

"Rakvere on olnud tänavu iga meeskonna jaoks ebamugav vastane. Nende trump on sel aastal olnud sidemängija Artis Caics, kes selle meeskonna mängima paneb," vaagis Vassiljev Rakvere võimalikke tugevusi poolfinaalis Pärnu vastu.