DELFI VIDEO: Miks otsustasid Tiisaar ja Nõlvak saalivõrkpallist loobuda ja rannavollele keskenduda?

 (2)

Suvel Euroopa liigas Eesti võrkpallikoondist esindanud Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak avalikustasid tänases Eesti Päevalehe loos, et jätavad saalivõrkpalli ning keskenduvad edaspidi sajaprotsendiliselt rannavollele.

"Mõtlesime pikalt ja otsustasime kuulata oma südame häält - teha seda, mida kõige rohkem meeldib teha," selgitas Nõlvak.

Meie värsket vollepaari ühendab palju rohkem kui pikaaegne sõprus ja napp väljajäämine EM-finaalturniirile sõitnud koondisest. Nõlvaku ja Tiisaare vanusevahe on täpselt üks päev – mõlemad saavad novembris 24-aastaseks -, pildile mängisid nad end TTÜ meeskonnas ning nende eluunistus on olnud alati profina rannavõrkpalli mängimine.

Samuti olid saalis mõlemad oma positsiooni arvestades – Nõlvak sidemängijana ja Tiisaar diagonaalründajana – liiga raamidesse surutud. „Mart on olnud rannas pikalt pildil ja ka (Rivo) Vesik on ammu rääkinud, et temas on palju potentsiaali. Diagonaalmängija kohta on ta liiga osav ja hea vastuvõtuga,“ muigab Nõlvak. Ka Tiisaar hindab partneri mängijaomadusi kõrgelt: „Kusti on natuke sidemängijana raisanud oma oskusi – tal on agressiivsust, jõudu ja väga korralik vastuvõtt.“

Kuula ja vaata kogu intervjuud videost!

Loe ka: Nõlvak ja Tiisaar teevad karjääris kannapöörde

Loe ka: Mis saab kahe võtmemängijata jäänud TTÜ võrkpalliklubist?

Zalgiris