Delfi katsub fotode abil natuke sellest teieni tuua. Kohtumise järel tegid mängijad ja Budapesti sõitnud fännid ühispildi ning toetajad tänasid pallureid häälekalt.

Seejärel ootas ees tavaline rutiin: pesemine, söömine, massaaž. Kes kohtus vanematega, kes ajas hotellis juttu vastasmängijatega, alaliidu juhid Helen Veermäe ja Hanno Pevkur arutasid samal ajal oma asju.

Mõistagi elati hotellis kaasa õhtusele mängule, kus meie tänane vastane Rumeenia seljatas 3:1 Ungari. Vaadati üle ka kõikide teiste gruppide tulemused. Rõõmu tunti valikturniiril alagrupis Eesti järel teiseks jäänud soomlannade üle, kes suutsid väga tugeva Türgi vastu tulla välja 0:2 kaotusseisust, kuid lõpuks siiski kaotasid 2:3 (viies geim 10:15). Igatahes punkt tabelisse on neil teenitud. Teises A-grupi mängus jäi avapäeval Bulgaariat üllatanud Prantsusmaa kuivalt alla Kreekale.

B-grupis lõi Belgia 3:0 Sloveeniat, Poola loovutas Portugalile kolmes geimis kokku vaid 41 punkti. D-grupis alistas Saksamaa Hispaania 3:1 ja Slovakkia Šveitsi 3:0.