Eriti kahvatu oli esimeses ametlikus Tondiraba spordihoones peetud võrkpallimängus TTÜ brasiillasest diagonaalründaja Daniel Maciel: 26-st tõstest realiseeris ta vaid 9 (34%).

"Arvan, et tahtsime liiga palju ja kaotasime mängu üle kontrolli," tunnistas 26-aastane Maciel pärast mängu nördinult. "Tuleb au anda ka Selverile, kes mängis täna tõesti hästi."

TTÜ võitis kaks nädalat tagasi Schenker liiga superkarika ning paistis, et meeskond on juba hooaja alguses heas hoos, ent eelmisel nädalavahetusel teeniti Lätis kahe mänguga vaid kaks punkti ning mängupilt polnud paranenud ka eilseks karikamänguks.

Maciel kinnitab siiski, et sisekliima on meeskonnas väga hea ning sidemängija Kusti Nõlvakuga probleeme pole. "Kusti usaldab mind palju. Saame väga hästi läbi ja töötame ühise jõuna," leiab Maciel.

Karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumine peetakse TTÜ kodusaalis alles 30. oktoobril. Saatuse kuldse geimini viimiseks peab TTÜ võitma teise mängu 3:0 või 3:1.