Gheorghe Cretu juhendatav Cuprum vajas esiviisiku kannul püsimiseks tänasest mängust hädasti võitu, millega saadi ka suuremate probleemideta hakkama. Koduväljakul mõned kohad tagapool asuva Gdanski Lotos Trefli vastu tasavägise teise geimi kaotanud Lubini esindus oli ülejäänud kolmes geimis kindlalt parem, saavutades 3:1 (16, -24, 15, 16) võidu.

Rünnakul 50-protsendiliselt tegutsenud Robert Täht lõpetas edukalt 13 rünnakut ning lisas kaks blokipunkti ja ühe pallinguässa. 16 punkti juures üheksaga plussi jäänud Täht näitas pallingu vastuvõtul igati head 58-protsendilist täpsust.

Koondisekaaslasest kaks punkti vähem kogunud Keith Pupart tõi rünnakul kümme (53%) punkti ja oli eriti silmapaistev pallingul, lüües mängu parimana koguni neli ässa. Diagonaalründaja Lukasz Kaczmareki järel paremuselt teist kasutegurit +10 näidanud Pupart esines pallingu vastuvõtul 56-protsendiliselt. Ühtlasi valiti Pupart esmakordselt tänavusel hooajal mängu parimaks, Täht on sama tunnustuse saanud kolmel korral.

Külaliste ridades kogus Pärnu Võrkpalliklubist ja Selver Tallinnast karjäärile hoo sisse saanud Dmytro Pashytskyy 4 (-2) punkti.

Kuus vooru enne põhiturniiri lõppu 45 punkti kogunud Lubini meeskond hoiab turniiritabelis kuuendat kohta, Gdanski võistkond on kaheksandana noppinud 37 punkti. Ühe mängu vähem pidanud esinelikust lahutab Cuprumit seitse punkti.