Nädalapäevad tagasi võõrsil seeria avamängu 2:3 kaotanud Lubini meeskond võitis koduväljakul 3:0 (25, 22, 20). Selgelt oli Cretu juhendatav meeskond parem rünnakul, kus realiseerimisprotsent oli 55, vastastel aga 42, vahendab volley.ee.

Poola meistriliiga play-off'id on päris huvitava süsteemiga. Põhiturniiri järel mängisid kaheksa paremat meeskonda vastavalt asetusele veerandfinaale. Põhiturniiri viiendanda lõpetanud Lubin andis veerandfinaalis tugeva lahingu mullusele pronksmedalistile ja Euroopa Meistrite liigaski mänginud Jastrzebski Wegielile. Alles esimest hooaega kõrgeimas seltskonnas mängiv Lubin võitis avamängu 3:0, ent kaotas kaks järgmist 1:3 ja 2:3.

Seeria kaotus tähendas, et Lubin ja ülejäänud kolm veerandfinaalides alla jäänud meeskonda jätkasid mängimist kohtadele 5.-12. Seal liitusid nendega kaks põhiturniiril 11.-14. kohale jäänud võistkondade omavaheliste seeriate võitjat ja põhiturniiri 9. ja 10. koha saavutanud meeskonnad. Selles kaheksaliikmelises seltskonnas alistaski Cuprum Lubin Kiele Effectori meeskonna ja jätkab seega Poola meistriliigas viienda koha püüdmist.

Järgmises ringis on Cuprum Lubini vastaseks kas Cretu poolt hooajal 2009/10 juhendatud Indykpol AZS Olsztyn või tänavu CEV Cupi sarjas nelja parema hulka jõudnud Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Nende meeskondade omavahelise avamängu võitis tulemusega 3:2 Olsztyn, teine mäng peetakse tuleval teisipäeval.