Cheorghe Cretu ja Poola kõrgliigaklubi teed läksid lahku


Eesti vs Läti võrkpall
Gheorghe CretuFoto: Hendrik Osula

Poola meedia teatel Eesti võrkpallikoondise peatreener Gheorghe Cretu enam Poola kõrgliigaklubi Rzeszowi Asseco Resovia, kus abitreenerina töötab ka Alar Rikberg, lootsina ei jätka.

Seitsmekordsel Poola meistril Resovial on selja taga viimaste aastate üks kehvemaid hooaegu, kui Poola liigas lõpetati põhiturniir seitsmendal kohal ning medalimängudele ei pääsetud.

"Kas ma olen otsusest üllatunud? Ei," sõnas Cretu Poola meediale. "Kõik otsused tehakse nii, nagu õigeks peetakse. Olen selles spordis olnud aastaid ja tean, kuidas asjad käivad."

"Austan klubi otsust ja soovin Resoviale ainult parimat. Loodan väga, et neil läheb uuel hooajal paremini. Võib-olla polnud klubi minu tööga enam rahul, kuid see küsimus jääb juhatuse vastata."

"Ma ei jookse vastutuse eest kõrvale. Alates sellest hetkest, kui peatreeneri koha üle võtsin, olen kogu meeskonna eest vastutav," jätkas Cretu. "Kokkuvõttes jäi meil puudu stabiilsusest. Teised meeskonnad mängisid meist paremini ja väärisid kuue parema hulka jõudmist."

Standings provided by Sofascore LiveScore