Avageimi võitsid võõrustajad 25:21. Teine geim kuulus aga Selverile 25:20, millega viigistati seis. Seejärel läks Selver juba oma teed. Kolmandas geimis loovutasid külalised 18 punkti, tasavägise neljanda geimi kallutasid Selveri mehed enda kasuks 25:23 ja peatreener Rainer Vassiljev võis taas juubeldada.

Selveri võidule pani aluse nurgaründaja Oliver Orav, kes tõi lõpuks üleplatsimehena 26 punkti (+19), mängu jooksul samuti väga heasse hoogu sattunud Andrus Raadik lisas 20 (+12), kolmanda geimi vägeva serviseerijaga lõpetanud Renee Teppan 13 (+5), Marx Aru 8 (+7) ja Mihkel Varblane 6 (+2). Võidukaid vägesid dirigeeris sidemängija Renet Vanker.

Tartu resultatiivseimad olid Märt Tammearu 15 (+8), Siim Põlluäär 13 (+6) ja Alex Saaremaa 13 (+10) punktiga.

Viimati võitis Selver karikasarja aastal 2011.

ENNE MÄNGU:

Tallinna Selver on saanud mängumootori hästi käima, võidetud on üheksa matši järjest (sh kolm korda Saaremaad ja kaks korda Pärnut). Teel karikafinaali alistas Selver veerandfinaalis pärast kaotatud avakohtumist kuldse geimi abil Pärnu, seejärel oldi poolfinaalis kahel korral selgelt üle Saaremaast. Tartu tabelipool oli oluliselt lihtsam, üle on mängitud esiliiga meeskond LotusTimber/Neemeco ja TalTech.

Balti liigas läksid võistkonnad omavahel viimati vastamisi septembris Tallinnas ja siis sai Bigbank võidu 3:2.

Selver on karikavõitjaks tulnud 6 korda (2004, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011), Tartu Bigbank 3 (2005, 2008, 2019).