Kristo Kollo kogus võitjate parimana 14 punkti, Argo Meresaar ja Robert Täht lisasid mõlemad 12 punkti, teatab volley.ee.

Eesti võistkondade omavahelises vastasseisus oli kodusaalis mänginud TTÜ tulemusega 3:0 (23, 18, 16) üle Danpower Võru/Noortekoondisest. Ülikoolimeeskonna värskeim täiendus Sander Rätsep kogus hea rünnakuefektiivsuse (57%) juures 15 punkti (kasutegur +10), liiga teine punktitooja Mart Tiisaar lisas omaltpoolt 11 silma. 15 punktiga oli Noortekoondise parim Oliver Orav.

Kolmanda järjestikuse võidu teeninud Pärnu Võrkpalliklubi oli 3:0 (23, 18, 13) lõpptulemusega üle kodusest konkurendist Rakvere Võrkpalliklubist, millega säilitati võimalus lõpetada põhiturniir Tartu meeskonna ees teisel kohal. 57%-lise rünnakuefektiivsuse juures 13 punkti toonud Andrus Raadik oli selle näitajaga üleplatsimängija, Siim Põlluäär ja Tamar Nassar assisteerisid mõlemad 11 punktiga. Rakvere poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Denis Sintov, kelle arvele kirjutati 10 punkti. Võõrustajad ületasid Lääne-Virumaa võistkonda selgelt nii rünnakul (56%-35%) kui blokis (15-2).

Pühapäeval toimub Eestis kaks mängu - Danpower Võru/Noortekoondis läheb vastamisi Ozolnieki Poliursiga ning Pärnu Võrkpalliklubi põnevuskohtumises Tallinna Selveriga. Bigbank Tartu lõpetab põhiturniiri võõrsil Daugavpilsi Universitate vastu ning Rakvere Võrkpalliklubi samuti võõral väljakul RTU/Robezsardzega mängides.

Pühapäev otsustab Schenker Liiga finaalturniiri korraldaja ja teise Eesti meistrivõistluste poolfinalisti.

Selverile piisab põhiturniiri esikohaks Pärnu esinduse vastu kahest geimivõidust. Tartu meeskond peab omakorda Daugavpilsi vastu võtma kolm võidupunkti (3:0 või 3:1 võidu) ning lootma, et Selver ei võida Pärnu meeskonna vastu üle ühe geimi. Sarnaselt Selverile on mäng tähtsa kaaluga ka kuurortlinna esindusele, sest edu korral on võimalik saavutada põhiturniiri teine koht ja seega otsepääse Eesti meistrivõistluste poolfinaali.

Pühapäevast Pärnu VK - Tallinna Selveri mängu näitab Defi TV otseülekandes!