Avamängu 3:1 võitnud Tartu koht poolfinaalis oli kindlustatud esimese kahe geimi võiduga. Kolmandas geimis vahetas tartlaste peatreener Andrei Ojamets väljakule vahetusmehed. Seejärel mäng võrdsustus, kuid Tartu võitis geimi siiski 25:22 ning kogu mängu sellega 3:0, vahendab volley.ee.

Tartu parim oli täna 17 punkti (efektiivsus +13) toonud Robert Täht, keda Henri Treial assisteeris 10 punktiga. Pärnu meeskonnas olid resultatiivseimad nurgeründajad Kardo Kõresaar 10 ja Andrus Raadik 9 silmaga.

Poolfinaalis on BIGBANK Tartu vastaseks esiliiga meeskond Paide/Türi/Väätsa, kes alistas veerandfinaalis kahel korral TTÜ/Kiili. Teine poolfinaalpaar selgub järgmisel kolmapäeval, 27. novembril. Avamängu 3:1 võitnud TTÜ võõrustab Selver Tallinna ning Danpower Võru/Noortekoondis on vastamisi Rakverega (avamäng selles paaris 3:0 Rakverele).

Meeste karikavõistluste veerandfinaalid:

03.11 BIGBANK Tartu - Pärnu Võrkpalliklubi 3:1 (20, -22, 20, 23)
24.11 Pärnu Võrkpalliklubi - BIGBANK Tartu 0:3 (-18, -21, -22)

21.11 TTÜ/Kiili - Paide/Türi/Väätsa 0:3 (-19, -15, -20)
23.11 Paide/Türi/Väätsa - TTÜ/Kiili 3:1 (-19, 16, 21, 23)

07.11 Rakvere Võrkpalliklubi - Danpower Võru / Noortekoondis 3:0 (16, 19, 14) 27.11 kell
17:30 Audentese SH: Danpower Võru/Noortekoondis - Rakvere VK

20.11 kell 19:00 Kalevi SH: Selver Tallinn - TTÜ 1:3 (-23, -17, 20, -18)
27.11 kell 18:00 TTÜ SH: TTÜ - Selver Tallinn