Bigbank Tartu ja TTÜ võitsid karikavõistlustel esimese veerandfinaalmängu

 (1)
Bigbank Tart, Robert Täht
Robert TähtFoto: Jassu Hertsmann

Neljapäeval peeti Eesti võrkpalli karikavõistlustel kaks mängu - üks meestele ja teine naistele. Meeste arvestuses alustasid 2-mängulise veerandfinaalseeriaga Bigbank Tartu ja Rakvere Võrkpalliklubi ning naiste arvestuses Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ.

Koduseinte toetust nautinud Tartu meeskond võttis pärast avageimi kaotust Rakvere esinduse üle 3:1 (-22, 19, 18, 16) võidu, kirjutab volley.ee. Seitse vastaste rünnakut punktiväärselt pidurdanud Henri Treial tõi üleplatsimängijana 15 punkti. Robert Täht lisas tartlastele 13, Kevin Soo 12 ja tänavusel hooajal esimese mängu pidanud Argo Meresaar 11 punkti. 13 silmaga oli külaliste parim Kaupo Kivisild.

Poolfinaalkoha püüdmist alustasid Tartus ka Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ. Põneva teise geimi tulemusega 31:29 võitnud TTÜ naiskond teenis lõpuks 3:0 (15, 29, 19) võidu. Võitjate resultatiivseim oli 14 punkti kogunud Erle Püvi, Kristiine Miilen ja Kertti Külm vastasid tartlannade poolel 13 punktiga.

Rakvere Võrkpalliklubi ja Bigbank Tartu kohtuvad teistkordselt Rakveres 30. oktoobril, TTÜ ja Eeden peavad kordusmängu Tallinnas 29. oktoobril.

Meeste Eesti karikavõistluste turniirisüsteem on nähtav SIIN ning ajakava ja tulemused SIIN.

Naiste Eesti karikavõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN, turniiritabel SIIN.