Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga (+11) Kadi Kullerkann, 12 punkti (+6) lisas Nette Peit, 11 (+10) Eliise Hollas ja 10 punkti (+5) Silvia Pertens. TalTechi vastuvõtt oli 33%, rünnak 49%, blokiga saadi 12 punkti (5 sulustamist sai kirja Hollas), servil löödi 4 ässa ja eksiti samuti 4 pallingul, kirjutab volley.ee.

Riia edukaimana tõi 8 punkti (+6) Tereze Hrapane, Läti klubi vastuvõtt oli 46%, rünnak 32%, blokipunkte saadi 3, servipunkte 8 (eksiti 9 pallingul).

Mängu käik:

TalTech/Tradehouse´i algkoosseis: Julija Mõnnakmäe, Kadi Kullerkann, Nette Peit, Silvia Pertens, Mari Loorman, Eliise Hollas, liberod Kärt Unt ja Kristi Nõlvak.

TalTech läks esimeses geimis Silvia Pertensi järjestikuste rünnakute järel juhtima 11:8, sellele järgnes Nette Peidi äss ja Riia võttis mõtlemisaja. Vastaste eksimuse järel kasvas Eesti esiklubi edu 16:9-le ning TalTech kontrollis ka geimi lõppu, võites sele 25:16. Avageimi algul pidi platsilt lahkuma TalTechi kapten Mari Loorman, kes ei suutnud põlvevalu tõttu jätkata. Teda asendas tavaliselt nurgas tegutsev Maria Säästla. Teises geimis viis Säästla TalTechi juhtima 9:6, ent Läti klubi jõudis 12:12 viigini. Hollase võimsa rünnaku järel sai TalTech taas kolmepunktilise edu (16:13). 22:14 eduseisust sa aga kiiresti 22:17 ja peatreener Marko Mett kasutas mõtlemiseaega. Sealt edasi Riia enam ohtlikuks ei saanud ja geim kuulus TalTechile 25:18.

Kolmas vaatus algas samuti Tallinna klubi dikteerimisel ja lätlaste peatreener võttis 1:4 kaotusseisu jäädes kiirelt aja maha. Riia jõudiski 7:7 seisuni, kuid TalTech rebis seejärel eest 13:9. Riia võitles end uuesti punkti kaugusele (14:13) ja Mett kasutas mõtlemisaega. Lõpus olid taaskord kindlamad TalTechi mängijad, Pertens viis oma naiskonna ette 19:14 ning geim võideti 25:19.

Finaalturniiri tulemused:

26. veebruar

1. veerandfinaal Riia Võrkpallikool/LÜ vs Audentese SG/NK 3:0 (25:16, 25:15, 25:17)

2. veerandfinaal Jelgava vs TÜ/Bigbank 1:3 (21:25, 16:25, 25:17, 21:25)

27. veebruar

5.-6. koha mäng Audentese SG/NK vs Jelgava 3:1 (19:25, 25:18, 25:23, 25:19)

1. poolfinaal: 1. Riia Võrkpallikool/LÜ vs TK Kaunas VDU 3:0 (25:18, 26:24, 27:25)

2. poolfinaal: TalTech/Tradehouse vs TÜ/Bigbank 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)