Punkte koguneb Kreegi arvele tihti rohkem kui põhilööjatele teisest ja neljandast tsoonist. Pariisi klubi on end kindlalt kaheksa parema hulka mängimas ja võib endale aeg-ajalt lubada takerdumist mõne tagapool asuva meeskonnaga kohtudes, kirjutab volley.ee. Nagu laupäeval Nantes´iga, kui pealinlased Nantes-Rezele kaks punkti loovutasid.

Pariislased kaotasid koduväljakul 2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 22:25, 20:22). Otsustavas geimis juhiti seejuures nii 10:7 kui 12:10. Kreek tõi 15 punkti, sellest kümme rünnakul (62%) ja neli blokis. Enne matši oli Pariisil tabelis 16 punkti rohkem kui Nantes´il, kohtumise lõpuks jäi sellest alles 14. Neli vooru enne põhiturniiri lõppu on Pariis 33 punktiga neljas ja Nantes hoiab kümnendat positsiooni.

Tabelijuht Montpellier (42 punkti) tegi tuule alla Toulouse´ile (26 punkti ja seitsmes) numbritega 3:0 (25:18, 31:29, 25:17). Timo Tammemaa mängis kahes geimis, tuues kaks punkti rünnakul ja ühe pallingul. Veel väiksem oli Andri Aganitsa (Poitiersi Stade Poitevin) saak. Üks rünnaku- ja üks servipunkt Poitiers´ kaotusmängus Nice´iga seisuks 0:3 (18:25, 10:25, 21:25). Poitiers on 25 punktiga tabelis kaheksas, lähima jälitajana on Arago de Sète´il 21 punkti

Esiliigas võitis Rennes võõrsil St Nazaire´i 3:1 (25:19, 27:29, 25:23, 25:23). Rahvusmeeskonna sidemängija Kert Toobal tõi kaks punkti rünnakul, ühe blokis ja servil. Liigat juhivad vaheldumisi Tourcoing ja Rennes. Hetkeseisuga on Tourcoingul 41 punkti, Rennes´il 40, ent mäng varuks.

Mida lähemale veerandfinaalidele, seda enam punkte korjab Saint-Raphaëli üks põhiründajaid Anna Kajalina. Viimati õnnestus 3:2 (20:25, 28:30, 25:16, 25:15, 15:12) põlvili suruda Pariisi St Cloud. Kajalina kogus 17 (+11) punkti, 21-st ründelöögist jäi pall maha kümnel korral (48%). Lisaks paugutas diagonaalründaja koguni seitse (!) ässa. Sarjas viimane on nelja punktiga Terville´i Florange naiskond. Nädalavahetusel kaotati 0:3 (21:25, 16:25, 18:25) liiga liider Mulhouse´ile (46 p). Polina Pitou ei mänginud, Eliise Hollas tõi neli punkti. Valitsev meister Saint-Raphaël on sarjas 26 punktiga seitsmes.