Raimo Pajusalu ja Keith Puparti Prantsuse klubi kaotas Tytanile kodus kuldse geimi 11:15, „anulleerides“ sellega eilse mänguvõidu. Renne`i meeskonnal jääb üle rõõmustada viienda koha üle eurosarjas, kirjutab volley.ee. Kreegi klubi kohtub poolfinaalis Belgia meistrivõistlstel viiendal kohal oleva Meneni Prefaxisega. Veerandfinaalis lõi Prefaxis kaheksandikfinaalis Selverit sugenud Lausanne`i meeskonda kaks korda kolm-null.

Ardo Kreek oli üks peategelastest (mängustatistika viibib) Varssavi Polütehnikumi 3:2 võidumängus Harkovi Lokomotiivi üle. Harkovlaste ehk Ukraina koondislaste sitkusest räägib fakt, et nad jõudsid veerandfinaali Venemaa lahtistel meistrivõistlustel, alistades viimati mängudega 2:1 Novõi Urengoi Fakeli. Polütehnikum on Poola kõrgliigas tänase seisuga kaheksas.

Külalised võitsid eile harkovlasi 22:25, 26:28, 25:23, 25:23 ja 16:14. Esimene kohtumine oli lõppenud Polütehhnikumi 3:1 võiduga. Poolfinaalis kohtub Kreegi klubi Constanta Tomise (Rumeenia) – Tal Avivi Maccabi duelli edukamaga. Avakohtumise võitis Tomis 3:0, Iisraelis mängitakse täna.

Rennes`i Etudiant kaotas Tytanile nädal Tagasi Poolas 1:3, võitis eile 3:1 (-20, 22, 15, 18) ning jäi publiku pettumuseks nelja punktiga alla lisageimis. Statistika on vastukäiv: ühe allika järgi tõi Keith Pupart 16, teise järgi 23 punkti, olles nii või teisiti meeskonna resultatiivseim. Raimo Pajusalu arvele märgiti 7 punkti. Kuldne geim kulges võrdselt seisuni 9:9, siis eksis Rennes`i diagonaal kolm korda järjest ja see kallutas vaekausi kindlamalt mänginud Poola klubi kasuks.