Xplosion TV: Kevin Renno: mida häälekamad on fännid, seda vihasemad tulevad matšid!


Taipoksi treener Kevin Renno valmistab 21. oktoobril Saku suurhallis toimuvaks Xplosion Fight Series võitlusõhtuks ette Mirkko Moisarit, kellel seisab ees turniir, mille võitja pääseb 2017. aastal Marbellasse võistlema XFS maailmameistrivöö nimel.

Renno õpilastest astub reedel üles ka endine kümnevõistleja Hendrik Themas, kuid tema treenimisega tegeleb neil päevil rohkem Moisar. "Mina aitan Mirkkot, tema Hendrikut, selline hea sümbioos meil. Usun, et kõik saavad väga hästi ette valmistatud," rääkis Renno Xplosion TV-le.

Renno nimetas hiljuti oma kooli ümber Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemiaks, kus teiste seas treenivad ka räppar Kaarel Kose ja lembelaulik Ott Lepland. Klubis töötab teiste seas ka Brasiilia Ju Jitsu treener Fabio Alexandre De Zouza. Lähiajal on Rennol plaanis tiimi lisada ka taipoksi treener selle ala sünnimaalt Taist.

Xplosioni fännidele on Rennol vaid üks sõnum: "Tulge ja elage häälekalt kaasa! Ajalugu on näidanud, et mida häälekamad olete teie, seda vihasemad on matšid."