Xplosion TV: Hendrik Themas - endine kümnevõistleja, kes nokauteeris Alik Tseiko


Tänavu märtsis Rakveres toimunud võitlusspordiüritusel Yakuza Fight K-1 reeglitega matšis Alik Tseiko teises ringis nokauteerinud Hendrik Themas astub 21. oktoobril Saku suurhallis vastu lätlasele Nikita Shnaiderile.

Kohtumine on fightcard'is välja reklaamitud kui Xplosion Fight Seriese supermatš. Kuni 81 kg kaaluvad mehed peabad XFS reeglite järgi 3x3-minutilse matši lisaraundi võimalusega.

Paljud ilmselt ei tea, et Themase näol on tegemist endise kümnevõistleja (isiklik tippmark 6278 punkti) ja teivashüppajaga (rekord 4.85), kes sattus võitlusspordi juurde USA-s elades ja õppides.

Investeerimisettevõttes raamatupidamise ja IT-ga tegeleva Themase eesmärk saab järgmise nädala reedel olla vaid üks: lätlane nokauteerida. "Alati kui ringi lähed, peab nokaut olema eesmärk number üks. Selline see sport juba kord on," ütles Themas Xplosion TV-le.

"Zaur Džavadovi tiimi kuuluv Nikita on kindlasti tugev vastane. Ta on tehniline ja kiire võitleja, kuid arvan, et mulle siiski sobiv vatane. Oleme enam-vähem ühepikkused. Tuleb kindlasti põnev matš."

Vaata pikemat intervjuud Themasega videost!