Võimas kamp! Uus võitlusüritus toob ühel õhtul ringi Moisari, Semjonovi, Karlsonid, Arro ning profiwrestlingu

 (5)
25. märtsil Tondiraba jäähallis
25. märtsil Tondiraba jäähallisFoto: Warrior Fight Series

25. märtsil leiab Tondiraba Jäähallis aset profipoksi värske seeriaüritus Warrior Fight Series, mis toob esmakordselt ühe õhtu jooksul ringi kõik Eesti parimad profipoksijad.

„Meil on siiras heameel ning au teadata, et oleme esimene võitlusspordiüritus Eestis, kellel on vedanud nii palju, et meile on usaldatud võimalus saata ühel õhtul ringi kõik meie paremad profi- ja amatöörpoksijad, alustades Pavel Semjonovist, Kaupo Arrost, Mirkko Moisarist ning lõpetades vendade Rain ja Ainar Karlsoni, Artur Zarva ning Gennadi Štšerbiniga,“ kinnitab ürituse korraldaja Tõnis Grinkin.

„Kuid see pole veel kõik,“ avab Grinkin kaardid ning lisab, et Eesti staarvõitlejate kõrval astuvad 25. märtsil ringi ka Soome tipud, eesotsas seni võitmatu Dayron Lesteri ning ülituntud Timo-Juhani Hirvikanga ja Timo Silvennoineniga.

Seotud lood:

Kerge Eesti ja Soome võitlejatel olema ei saa, sest vastased tulevad peamiselt Venemaalt. Nii on esimese paarina on välja kuulutatud Moisari ning Venemaa tõusva tähe Fjodor Vinogradovi vastasseis.
Profikarjääri Eestis alustanud, kuid Venemaal treeniv Vinogradov on alates eelmise aasta maikuust pidanud kolm matši ning jätkab seni kaotuseta. Seejuures langes viimane vastane, ungarlane Antal Racz nokaudiga.

Taipoksis maailma tippu kuuluv Moisar on profipoksis pidanud üheksa matši ning võitnud neist viis. Seejuures on Moisar end tihti pannud proovile just end terve elu profipoksile pühendanud võitlejatega ning suutnud enam kui harva need vastased alistada.

„Moisari ja Vinogradovi vastasseisust saab kindlasti üks õhtu naelu. Moisari sitkus ja üha arenev poksitehnika teeb temast ringis tõeliselt tugeva võitleja. Ja kui ta suudab Vinogradovit üllatada temas peituva tohutu löögijõuga, võib venelase jaoks matš kiirelt lõppeda,“ tunnistab korraldaja Grinkin. „Kuid Vinogradov on kogenud võitleja, kes karjääri jooksul ristanud kindad amatöörpoksijana ka näiteks profipoksi suurkuju, valitseva WBC-sarja maailmameistri Vasyl Lomatšenkoga, mis tähendab, et duellist peaks kujunema tõeline spektaakel.“

Pro Wrestling


Esmakordselt pealinna ajaloos astuvad Tondiraba jäähallis publiku rõõmuks ringi ka Ameerika profimaadluse esindajad – Euroopa wrestlingu staar Starbuck ning Vene raskekaalu tšempion vägilane Vladimir Kulakov.
„Tegemist on Vana Maailma tuntuimate wrestlingu-staaridega, kes lubasid korraldada tõeliselt vägeva etteaste ning tuua USA-s ülipopulaarse šhow-etteaste Eesti publikuni,“ räägib Grinkin.

Kolme Maestro Karikas


Ürituse raames peetakse taaskord meie kolme maestro Uno Loopi auks ning Eri Klasi ja Peeter Sauli mälestuseks kolm amatöörpoksi matši, kus tugevate vastastega ristavad kindad Eesti keskkaalutäht Artur Zarva, raskekaalu värskeim nimi Gennadi Štšerbin ning üliraskekaalu valitsev meister Ivan Ptšelnikov.

OSTA PILET SIIT

Loe veel


Sõdalaste nimekiri 25. märtsiks Tondiraba jäähallis:
Balti profipoksimeister Pavel Semjonov (17 võitu, 6 kaotust, 2 viiki) vs Vene profipoksija Ismail Iliev (9 võitu, 0 kaotust, 1 viik)
Soome profipoksi säravaim kuju Dayron Lester (7 võitu, 0 kaotust) vs TBA
Eesti profipoksi tõusev täht Kaupo Arro (2 võitu, 0 kaotust) vs TBA
Soome profipoksija Timo-Juhani Hirvikangas (4 võitu, 1 kaotus) vs TBA
Eesti profipoksi tõusev täht Rain Karlson (1 võit, 0 kaotust) vs TBA
Eesti profipoksija Mirkko Moisar (5 võitu, 4 kaotust) vs Vene profipoksija Fedor Vinogradov (3 võitu, 0 kaotust)
Soome profipoksija Tomi Silvennoinen (5 võitu, 1 kaotus) vs TBA
Profipoksi siirduv Eesti 11-kordne poksimeister Ainar Karlson (debüüt) vs TBA
“Kolme Maestro Karikas”
Amatöörpoks:
Mitmekordne Eesti meister Artur Zarva vs TBA
Gennadi Štšerbin vs TBA
Raskekaalu Eesti meister Ivan Pchelnikov vs TBA
"Ameerika wrestling"
"The Rebel" StarBuck vs. Vladimir Kulakov