VIDEO | Venemaa MMA-võitleja tappis organiseeritud tänavakakluses tõstja ja sai ise karmilt karistada

 (60)
Anar Allakhveranov peksmas Andrei Dratšjovi.
Anar Allakhveranov peksmas Andrei Dratšjovi.Foto: Ekraanitõmmis

Venemaal Habarovskis leidis eelmisel aastal aset organiseeritud tänavakaklus, kus vastamisi läksid MMA-võitleja Anar Allakhveranov ning tõstja Andrei Dratšjov. Venemaa meediast pärinevate teadete kohaselt asusid mehed reegliteta võitlust pidama, et välja selgitada kumma ala tegija on ikkagi tugevam.

Toonast kaklust jälgisid meeste tuttavad ja see võeti ka videolindile. Allakhveranov ei tundnud tõstja vastu mingit halastust ning lõi Dratšjovi mitmel korral jalaga pähe. Kui tõstja oli juba asfaldile kukkunud, siis peksis MMA-võitleja veel Dratšjovi rusikaga näkku.

Esialgu põgenes Allakhveranov sündmuskohalt, kuid andis hiljem end siiski politseile üle. Nüüd mõisteti MMA-võitleja üle ka kohut ning mehele määrati 18 aasta pikkune vangistus. Seejuures võeti arvesse asjaolu, et Allakhveranov ja tema sõbrad mõnitasid eelnevalt Dratšjovi ja keelitasid viimast tänavakakluses osalema.

“Tahan vabandada Andrei perekonna ees. Ma ei tahtnud, et asjad niimoodi läheksid. Ma tean, mis tunne on kaotada lähedast inimest. Tean, mida Andrei sugulased tunnevad,“ viitas Allakhveranov oma isale, kes sai tänavu veebruaris surma autoõnnetuses.