VIDEO: Uus tase: Xplosioni võit viib Venemaa suurimale võitlusspordiüritusele!

 (7)
Xplosion Fight Series
Xplosion Fight SeriesFoto: Repro

2012. aastal alguse saanud Eesti võitlusspordiüritus Xplosion Fight Series leiab aset viiendat korda 15. novembril vastvalminud Tallinn Arenal. Sel aastal on korraldajatel publikule mitu uudist. Näha saab Eesti paremikku nii K1, poksi kui ka uudisena MMA stiilis matšides ning toimuvad Venemaa suurima TATNEFT CUP kvalifikatsioonivõistlused.

Venemaa suurima võitlusspordiürituse TATNEFT CUP promootor hindab kõrgelt Eesti tugevat võitlusspordi taset ning pakkus Xplosion korraldajatele koostööd korraldada kohalikele võitlejatele TNA litsentsi alusel kolm Balti regiooni kvalifikatsioonimatši pääsemaks Venemaale suurele areenile juba miljonite silmapaaride ette võistlema. TNA reeglitega matšid on järgmised:

MAXIM VOROVSKI (EST) vs VLADIMIR IDRANYI (SLO) -82 kg
MIRKKO MOISAR (EST) vs FARKHAD AKHMEJANAU (BLR) -70 kg
ALEKSEY DODONOV (RUS) vs VLADIMIR SHULYAK (BLR) -70 kg

K-1 reeglite järgi peavad superfightid veel eri maailma paigust saabuvate vastaste vastu Rain Kärkinen, Markko Moisar ning kordusmatši peavad Kevin Renno ja Zaur Dzavadov (eelmise matši võitja).

Seotud lood:

Uudisena on Xplosion Fight Series korraldajad löönud käed Eesti MMA vaieldamatu tipu ning USA-s elanud ja treeninud Alik Tseikoga, kes peab maha MMA A-klassi reeglitega profimatši.

Õhtut juhivad Eestis juba legendaarseks ring announceriks saanud Fred Kuusemäe ning populaarse venekeelset muusikat tegeva bändi Мэй Дэй lauljatar Anna Leytan.