VIDEO: Tallinnas ringi astuma pidanud MMA-tähe peres juhtus hädaolukord


Reedel Tondiraba jäähallis toimuva võitlusspordiürituse "Number One" Fight Show korraldajad said täna öösel kurva uudise, kui selgus, et õhtu üks peaesinejatest, MMA-täht Jeff Monson kohale tulla ei saa.

Võitlusspordiürituste puhul on kellegi eemale jäämine üpris tihe nähtus - tegeletakse ju füüsiliselt ohtliku ning kurnava alaga ning seetõttu ei tea kunagi, kes ja kuidas näiteks vigastada saab.

Monsoni puhul pole aga tegemist vigastuse, vaid kurva sündmusega tema perekonnas, millest ta spetsiaalselt saadetud videotervituses täpsemalt räägib:

"Tervist kõigile, siin on Jeff "The Snowman" Monson. Vabandan siiralt, kuna ei saa Andrei Manzologa 4. detsembril Eestis toimuval "Number One" Fight Show'l võidelda. Leiame matšiks uue aja 2016. aastal ning see toimub kindlasti. Peres juhtus tütrega hädaolukord ning perekond tuleb alati esimesena. Aga ma ei unusta teid, matš Manzolo toimub kindlasti!"

"Number One" Fight Show toimub sel reedel Tondiraba jäähallis ning Monsoni eemalejäämise järel pööratakse pilgud teiste tippude Denis Smoldarevi, Prantsusmaa staari Chaban Ka, Alik Tseiko ning Markko Moisari suunas.