VIDEO | Seni ainult võite tunnistanud poksiäss sai üliraskekaalu tiitlimatšis White'i käest niimoodi tümitada, et vajas nokaudi järel hapnikumaski

 (24)
Lucas Browne (vasakul) sai Dillian Whyte'i käest korralikult tümitada.
Lucas Browne (vasakul) sai Dillian Whyte'i käest korralikult tümitada.Foto: Andrew Couldridge, Reuters/Scanpix

Londonis O2 Arenal oli laupäeval suur poksiõhtu, kus peamatšis läksid üliraskekaalu WBC Hõbetiitli eest vastamisi britt Dillian Whyte ning austraallane Lucas Browne. White võitis matši kuuenda raundi nokaudiga.

29-aastane White on nüüd profina võitnud oma 24-st matšist 23 (17 nokaudiga). Ainus kaotus pärineb tal 2015. aastast, kui ta jäi seitsmenda raundi nokaudiga alla Anthony Joshuale.

Võidukas Whyte sihib nüüd ka mõnd suurt tiitlimatši ning võimalusi on selleks sisuliselt kaks. Esimene eelistus oleks tal kohtuda Joshua ning Joseph Parkeri vahelise duelli võitjaga. Joshua ja Parker võitlevad laupäeval Cardiffis. Joshua poolt tuuakse ringi WBA, IBF-i ja IBO ning Parkeri poolt WBO meistrivöö.

Suurt tiitlit oleks Whyte'il võimalik püüda ka Deontay Wilderiga võideldes. Wilder on WBC meistrivöö omanik. Praegu liigub pigem aga kõik selles suunas, et Joshua ja Wilder tahavad omavahel võidelda ja selgitada välja absoluutse meistri ehk Whyte peab enda uut võimalust veel ootama.

Seotud lood:

“Tahan võidelda Deontay Wilderiga. Alistan tema ja seejärel saan minna WBC tšempionina juba Anthony Joshua vastu,“ seadis Whyte võidu järel sihte.

White'i esitus Browne'i vastu oli aga muljetavaldav. 38-aastane austraallane oli oma senise karjääri jooksul võitnud kõik 25 matši, kuid Whyte tümitas vanameistrit nii kõvasti, et Browne vajas nokaudi järel hapnikumaskiga turgutamist.

Lucas Browne vajas kaotuse järel hapnikumaski. Foto: Andrew Couldridge, Reuters/Scanpix
Dillian Whyte rõõmustamas Luca Browne'i alistamise üle. Foto: Andrew Couldridge, Reuters/Scanpix