VIDEO | Pahandustesse sattunud Conor McGregor avaldas enda tegemistest turvakaamera video

 (5)
Floyd Mayweather juunior ja Conor McGregor.
Floyd Mayweather juunior ja Conor McGregor.Foto: STEVE MARCUS, Reuters/Scanpix

Aprilli alguses sattus MMA-täht Conor McGregor meedia tervadatud tähelepanu alla, kui ta korraldas tõsise märuli vabavõitlussarja UFC meediapäeval. Seejärel on McGregor hoidnud pigem madalat profiili. Nüüd avaldas ta enda tegemistest aga esimese video ning näitas, et ta võtab treenimist endiselt tõsiselt.

McGregor ründas aprilli alguses UFC meediapäeval bussi, kus oli sees Khabib Nurmagomedov (Nurmagomedovil oli eelnevalt olnud tüli McGregori sõbra ja treeningkaaslase Artjom Loboviga) ja veel mõned võitlejad.

McGregor suutis lõhkuda mitu bussi akent. Kõige tõsisemalt sai viga kergkaalu veteran Michael Chiesa, kes peaks laupäeval võitlema Anthony Pettisega. Klaasikillud vigastasid Chiesat nii tõsiselt, et mees viidi otse haiglasse. Lisaks sai vigastada ka Ray Borg.

29-aastane McGregor andis end paar tundi pärast rünnakut ise politseile üles. Reedel lasti vabavõitleja taas vabadusse, kui ta oli tasunud 50 000 USA dollari suuruse kautsjoni. Lisaks peab McGregor eemale hoidma vigastada saanud võitlejatest, kes olid rünnaku ajal bussis. Antud isikutega ei tohi ta suhtluses olla ka sotsiaalmeedias.

Kohtuprotsess McGregori üle algab 14. juunil. Nagu USA meedia kirjutab, siis võib McGregorit maksimaalselt oodata 11 aasta pikkune vanglakaristus.

Esmakordselt pärast toonaseid sündmusi on nüüd McGregor jaganud video vahendusel enda tegemisi. Iirlane postitas sotsiaalmeediasse turvakaamera video, kust on näha teda treeningsaalis sparringupartnerit tümitamas.

Seotud lood:

Praegu oodatakse, et UFC sarja boss Dana White kuulutaks välja McGregori ning kergkaalu meistrivöö omaniku Khabib Nurmagomedovi matši.

McGregor Sports and Entertainment.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on May 9, 2018 at 11:00am PDT