VIDEO | Markko Moisar: "See on ju ainult mängimine käte ja jalgadega. Mõnele meeldib arvutis mängida, mulle reaalses elus."


13. aprillil Tondiraba jäähallis toimuval Duel Fight võitlusspordiüritusel ringi tulev Markko Moisar on möödunud aasta jooksul pidanud vastu võtma mitu valusat kaotust. Hoolimata ebaõnnest on Eesti üks tugevamaid võitlejaid motiveeritud ja valmis kurba seeriat lõpetama.

Kaheksanda võitluspaarina astub järgmisel nädalal ringi 25-aastane Moisar ja Hiinat esindav 21-aastane Jin Ying. Võitlus toimub kaalukategoorias kuni 63 kilogrammi. Moisar on end Dueliks vormi viinud Tais ja vahetult enne võitlust käib Hollandis.

Foto: Duel Fight Series

"Pärast viimast kaotust olen valinud oma kehakaalus võistlemise, vorm on hea," kinnitas ta.

Viimased kaotused Moisarit ei heiduta. "Ma armastan seda sporti. See on ju ainult mängimine seal käte ja jalgadega. Mõnele meeldib arvutis mängida, mulle meeldib reaalses elus," rääkis Moisar oma lemmikalast.

Seotud lood:

Markko lubab, et sel korral tuleb võit kindlasti koju, kuid vastase kohta suurt eeltööd tegema ei hakka. "Ma arvan, et me tutvume kaalumisel," ütles Moisar.

Kaalukategoorias kuni 77 kilogrammi esindab Eestit 21-aastane Maikel Astur, kelle vastaseks Hiina koondist esindav 26-aastane Bo Fufan.

Duel Fight Series

Hiina koondis saabub Eestisse juba 9. aprillil.