VIDEO | Kadunud 20 sekundiga... Vaata tühjade tribüünide ees peetud UFC võitlusõhtu kiireimat nokauti!

 (35)
VIDEO | Kadunud 20 sekundiga... Vaata tühjade tribüünide ees peetud UFC võitlusõhtu kiireimat nokauti!
Foto: AP/SCANPIX

Suur sport on tagasi! Vabavõitlusfännid üle maailma olid Eesti aja järgi pühapäeva varahommikul telerite ette naelutatud, sest UFC sari korraldas oma võitlusõhtu numbriga 249 Floridas Jacksonville'is tühjade tribüünide ees.

Õhtu vingeima nokaudi pakkus Francis Ngannou, kes nokauteeris oma vastase Jairzinho Rozenstruiki juba 20 sekundiga.

Mõlemat meest peetakse UFC sarjas tugevaima löögiga meesteks, kuid suuremaks võitluseks puuris ei läinudki, sest Ngannou vasakhaak lõi Rozenstruiki uimaseks ning sellele järgnenud löökide seeriale viimane enam reageerida ei suutnud.

Rozenstruik ise sai eelmisel detsembril vägeva võidu Alistair Overeemi üle ning kutsus seejärel Ngannou välja. Ngannou ütles, et kui ta seda kuulis, pidi ta internetist järgi vaatama, kes Rozenstruik üldse on.

"Kui ma kuulsin, et ta mu välja kutsub, teadsin kohe, et ta ei tea, mida ta teeb. Ma arvan, et tal on palju potentsiaali, aga ta peab sammu tagasi tegema ja kõvasti valmistuma, enne kui minuga võitlema tuleb," kommenteeris Kameruni ja Prantsuse kodakondsusega Ngannou.

MMA karjääri esimese kaotuse saanud Suriname võitleja Rozenstruiki nimel on aga UFC ajaloo kiiruselt teine nokaut. 2019. aasta 22. juunil nokauteeris ta Allen Crowderi vaid üheksa sekundiga.

Ngannoule oli see kolme kaotuse kõrvale 15. võit.