Taipoksija Markko Moisar sattus kallaletungi järel haiglasse

 (242)
King of Kings
Markko Moisar tänavusel King of Kingsi üritusel.Foto: Raul Mee

Eesti üks tuntumaid taipoksijaid Markko Moisar sattus pärast eelmise nädala suursündmust Xplosioni kallaletungi ohvriks ja sai tõsiseid kehavigastusi.

Delfi allika väitel juhtus pärast Xplosioni järelpidu intsident, mille tagajärjel sattus Markko Moisar peapõrutuse ja näohaavadega esmalt haiglasse ning seejärel kodusele ravile. Ta oli üks kahest kannatanust.

Politsei kinnitas juhtunut: "22. oktoobri öösel tungiti vanalinnas meelelahutusasutuse juures kallale mitmekesi liikunud meestele, kellest kaks tuli pärast toimetada kiirabiga EMO-sse. Politsei on alustanud kriminaalmenetlust avaliku korra raske rikkumise paragrahvi alusel. Politsei otsis ka sündmuskoha läheduse läbi, kuid samal õhtul kedagi kahtlustavana kinni ei pidanud."

Kinnitamata andmetel tekkis rüselus, kui baarist väljunud Moisarile ja ta kaaslastele tungiti kallale, kuni kutsuti politsei. Taipoksijana endale nime teinud Moisar sai muuhulgas lööke selja tagant.

Moisar ise Xplosionil ringi ei astunud, vaid jälgis võistlust sõpradega Saku suurhalli loožist. Pärast võitlusõhtut keeldus ta juhtunut hoolimata Delfi korduvatest palvetest kommenteerima.